نگهبان محله 

با توجه به گسترش مستمر زندگی شهری و روند رو به رشد جمعیت و افزایش ساخت و ساز ساختمان ها ، مراکز تجاری و تقدسیم شدن محله ها این مشکل اساسی برای ساکنان شهر به وجود آورده است ، طبق ماده ۲۴ قانون مدنی هیچکس نمیتواند بخشی از معابر عمومی را جدا کند و  مانع ورود دیگران به آن منطقه و محل شود . از طرفی برخی معذوریتهای امنیتی افراد ، بخصوص مراکز و مجتمع های که به خاطر وجود نا امنی ، دسترسی نداشتن فوری به پلیس ، خلوت و دور افتاده بودن محیط و محل ، استمرار بروز سرقت یا جرائم گوناگون ، نیاز به وجود نگهبانان خصوصی را افزایش میداد . که این مشکل با وجود موسسه های حفاظتی و مراقبتی بر طرف شد .

موسسات خدمات حفاظتی و مراقبتی با استناد به اختیارات قانونی خود از سوی موسسه انتظام نیروی انتظامی میتوانند غیر از اماکنی با رده امنیتی به فعالیت در دیگر اماکن پرداخته و به جامعه هدف خدمت رسانی نماید .

خدمات ما : شامل خدمات پیشگیری از وقوع جرم با انجام مراقبت و حفاظت فیزیکی از اموال و اماکن و تاسیسات فاقد رده و پوشش حفاظتی اعم از خصوصی و دولتی از طریق استقرار نگهبانان و گشتی و یا نصب تجهیزات حفاظتی و مراقبتی سامانه هوشمند واکنش سریع پیشگیری از سرقت آریا دژ‌  می باشد . افراد به کار گرفته شده در پروژه ها در هنگام انجام وظیفه با لباس فرم رسمی و مصوبی که از سوی مرکز انتظام تعیین شده است و به همراه تجهیزات لازم ( فانسقه ، باتوم ، شوکر ، و افشانه )  در پروژه مورد نظر خدمت رسانی می کنند تا کاملا از سوی مردم شناسایی شوند تا در صورت لزوم بتوانند به آنها مراجعه کنند.

نگهبان محله


به فردی گفته می شود که در برابر ضوابط و مقررات تعیین شده پذیرش و پس از طی دوره های آموزشی بر اساس قرارداد منعقده با موسسات حفاظتی و مراقبتی از اموال کارفرما در زمان معین و مکان مشخص مراقبت و در قبال آن برابر قانون کار حق الزحمه دریافت می کند .

وظایف نگهبان محله 

نگهبانی و مراقبت از اماکن مسکونی ، تجاری و معرفی افراد مضنون به کلانتری یا پاسگاه محل و پلیس ۱۱۰ و گشت زنی در محدوده فعایت ماموریتی به منظور پیشگیری از سرقت همکاری با مسئولین و معتمدین محل در هنگام بروز حوادث غیر متقربه و هوشیاری لازم در این خصوص.

 


 

نگهبان محله در کرج

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.