انسان از بدو خلقت بصورت فطری و برحسب ضرورت بقا و ادامه حیات به زندگی اجتماعی روی آورده است، که این زندگی اجتماعی بسته به شرایط و موقعیت اشکال، نمونه های متفاوتی داشته است. در نتیجه جوامع پیشرفته امروزی حاصل رشد و تعالی گروه های اجتماعی اولیه در ابتدای خلقت بشر می باشد که برقراری نظم و امنیت گروهای اجتماعی و بشریت ضروری و اجتناب ناپذیر می باشد. در ایران اسلامی متولی این امر با فرماندهی انتظامات جمهوری اسلامی می باشد.

موسسه حفاظتی و مراقبتی آریا دژ ققنوس با سابقه درخشان در تامین امنیت سازمانها و شرکتهای معتبر ایرانی و بین المللی، با اتکاء به ایزد متعال و امید به اعتماد هموطنان عزیز و گرامی در راستای تحقق پیشگیری از وقوع سرقتها و با بهره گیری از تجارب ارزنده و بکارگیری نیروی انسانی متعهد و مجرب و آموزش دیده همواره تامین کننده ی امنیت مطلوب و پایدار می باشد.


نگرش ، رویکرد ما و نحوه برخورد با مشتریان دلیل موفقیت آریا دژ ققنوس می باشد.

خدمات موسسه حفاظتی مراقبتی آریا دژ

شرکت ما با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص در اجرا و مدیریت پروژه های مربوط به فعالیتهای خدمات حفاظتی مراقبتی در سراسر کشور، مشغول انجام وظیفه به همشهریان می باشد. کارشناسان شرکت آریا دژ همواره یاریگر مدیران ، ارگانهای دولتی ، غیر دولتی و سازمان ها و موسسات می باشند.

موسسه آریا دژ ققنوس به واسطه مرکز انتظام پلیس پیشگیری ناجا، از لحاظ نیروی انسانی و بکارگیری تجهیزات الکترونیکی و فیزیکی روز کشور برخوردار است. استفاده از تجارب و توانمندی های موثر ، برنامه ریزی دقیق ، استفاده از روش مدرن و افزایش ضریب حفاظتی در کلیه مجموعه ها آماده خدمات رسانی می باشد.

 

برای بهتر به نتیجه رسیدن و موثر بودن ماموریت های فراجا موسسه های حفاظتی و مراقبتی بعنوان ظرفیتهای بخش خصوصی تحت نظارت و کنترل مستقیم پلیس پیشگیری فراجا و در چارچوب قوانین تدوین شده و مصوب به صورت قانونی تاسیس و اقدام به فعالیت نموده اند.

موسسه حفاظتی و مراقبتی آریادژ ققنوس با مدیریت و نظارت کارشناس مجرب ارشد و بازنشسته فراجا و استفاده از آخرین فناوری ها و سامانه های هوشمند برای اولین بار فعالیت خود را آغاز نموده است. جوامع هدف برای ایجاد امنیت و آرامش، عبارت اند از: ایجاد امنیت بازار ها، محلات، شرکت های صنعتی،اداری ،مسکونی، شرکت ها و کارخانجات صنعتی و در مجموع تمامی اماکن فاقد طبقه بندی می باشد.

چرا آریا دژ ؟؟؟

آریا دژ دارای یکی از برترین و پیشرفته ترین مراکز هشدار الکترونیک و دارای یکی از پیشرفته ترین سامانه های جلوگیری از سرقت اماکن دولتی و خصوصی است. سامانه هوشمند جلوگیری از سرقت، در زمان وقوع جرم نزدیکترین ماموران گشتی و مالک را در همان لحظه مطلع می کند و در صورت نیاز تیم عملیات، ماموران کلانتری سریعا به محل اعزام خواهند شد.

 

فعالیت موسسه

موسسه حفاظتی مراقبتی آریا دژ ققنوس (کد ثبت 4803) با مجوز رسمی از پلیس پیشگیری فراجا به منظور ارائه خدمات حفاظت و مراقبت کارکنان از اماکن و تاسیسات خصوصی و دولتی از قبیل محلات، مراکز، مجتمع های مسکونی ، تجاری، صنعتی شعب غیر مادر بانک های خصوصی ،موسسات مالی و اعتباری ،صندوق های قرض الحسنه ، اماکن تفریحی ،فرهنگی ، آموزشی ، بهداشتی و درمانی ،مزارع و املاک و تاسیسات کشاوری و دامداری ، سیلو ها انبار های کالا ،پروژه های عمرانی و پایانه های مسافربری تاسیس گردیده است.

حفاظت و مراقبت از اماکن با اتصال به سیستم هوشمند، اعلام سرقت آنلاین و نگهبان هوشمند براحتی قابل اجراست. دلیل موفقیت آریا دژ ققنوس: نگرش ، رویکرد ما و نحوه برخورد با مشتریان می باشد.

مزایای نگهبان هوشمند
مزایای نگهبان هوشمند

استراتژی موسسه

تیک سبز دانش بنیان شدن در حوضه نرم افزار و سخت افزار سامانه هوشمند

تیک سبز ارتقاء نرم افزار و تولید نیمه صنعتی BMS (دزدگیر)

تیک سبز ارتقاء رتبه فعالیت موسسه از 3 به یک

تیک سبز ثبت برند موسسه آریا دژ ققنوس و پوشش کلیه فعالیت ها

تیک سبز گسترش فعالیت به سایر استانها

تیک سبز دریافت استانداردها و مجوزهای سخت افزار BMS

تیک سبز تعامل با اطاق اصناف و اتحادیه هادر جهت انعقاد قرارداد و ارائه خدمات هوشمند

تیک سبز برقراری ارتباط با استانداری و فماندهی شهرستان های تابعه در جهت تسهیل امور

تیک سبز ارائه عملکرد سامانه هوشمند به نهاد ها و سازمان های مرتبط از جمله پلیس پیشگیری فراجا جهت گسترش فعالیت در سایر استان ها

 

استراتژی موسسه

معرفی سامانه هوشمند سازی:

سامانه هوشمند سازی از دو بخش نرم افزار و سخت افزار تشکیل شده است. بخش سخت افزار شامل: سرور اختصاصی با پشتیبانی تیم سرور های ابری با کیفیت بالا و پشتیبانی 24 ساعته و استاندارد، سیستم مانیتورینگ، THIN-CLIENT ، تاسیسات شبکه، فایروالینگ، UPS می باشد.

1- مشخصات سخت افزاری سامانه

 • همپوشانی کلیه ماژول ها و سنسورهای استاندارد در بازار
 • پشتیبانی از استانداردهای ارتباطی 433 مگاهرتز و 315 مگاهرتز، 485- NOINC
 • سیستم هوشمند خود ایمنی و خود محافظ جهت جلوگیری از نفود و هک یا تداخل در سیستم اتصال با شبکه پشتیبان

امنیت کامل و غیر قابل رصد تیم ارسال پیامک

 • با توجه به عدم وابستگی زیر ساخت های تحت شبکه برای ارسال پیامک های حیاتی در زمان قطع برق غیرفعال نمی شود.
 • نکته مهم محتوای پیامک ها و شماره تلفن های کارفرمایان و .... توسط سرویس دهنده های خصوصی و نفراتشان قابل مشاهده نمی باشد.
 • سیستم طراحی شده روی نرم افزار موبایل اپلیکیشن اطلاعات را دریافت و ارسال می کند این اطلاعات شامل: پیامک، مکان یاب، اسکن محل، اتمام ماموریت، سناریو، ریموت ها.

سیستم سخت افزار BMS

اولین نمونه آزمایشگاهی BMS با قابلیت های رصد(دزدگیر – GPS و قابلیت های خانه هوشمند) طراحی و ساخته شده است و تست های اولیه را با موفقیت گذرانده و آماده تولید انبوه می باشد.

 • این سیستم تمام حسگرهای موجود در بازار را پوشش می دهد.
 • BMS  طراحی شده با توجه به تولید داخل در مقایسه با نوع خارجی آن ها مزیت رقابتی به لحاظ قیمت را دارد و پس از تولید میتواند بخش مهمی از کشور را از واردات بی نیاز نماید.

 

حضور نماینده محترم بنیاد تعاون فراجا در استان البرز جناب آقای مومیوند در موسسه آریا دژ

انواع سنسور های قابل اتصال به BMS سامانه:

 •  آشکار سازهای تشخیص حرکت (PIR)
 • آشکار سازهای تشخیص حرکت (PIR+MW2)
 • سنسور شکستن پنجره GLASS BREAK DETECTOR
 •  آشکار ساز گاز
 • سنسور های خطی در فضای باز و غیره

2- مشخصات نرم افزار و توانمندی ها:

سیستم هوشمند آریادژ مجموعه ای یکپارچه از نرم افزار ها طراحی شده توسط متخصصان است، که در هماهنگی بین پلیس یاران و ستاد در تامین امنیت و آرامش خاطر کارفرمایان کمک شایانی میکند. از سوی دیگر با پنل های کارآمد و ساده و کاربر پسند خود به مشتریان اجازه بررسی در لحظه را می دهند.

این نرم افزارها بر پایه استاندارد های صنعتی و سیستم های بروز تحت شبکه و پیاده سازی و پشتیبانی می شوند و همواره اصل حفظ داده ها و حریم خصوصی مشتریان در آنها لحاظ شده است. جامعه هدف: سازمانهای دولتی و خصوصی، مجتمع های مسکونی ، اداری، مجتمع های تولیدی، مجتمع های صنعتی کوچک و بزرگ، اتحادیه و اصناف مختلف در بازار می باشد.

ویژگی سامانه هوشمند سازی

 1. پیشگیری از خسارت های ناشی از سرقت
 2. گزارش آنلاین وضعیت محیط کار به موسسه و کارفرما بصورت پیامک و تحت وب
 3. ارسال موقعیت مکانی محل وقوع سرقت از طریق اتاق مانیتورینگ با هدف حضور به موقع در مکان مورد نظر (کارفرما) پلیس یار و در صورت نیاز پلیس 110
 4. قابل اتصال به  همه سیستم های ضد سرقت و دزدگیر موجود در بازار و نصب در اماکن (در صورت داشتن استاندارد) و عدم اختلال در صورت قطع برق، خطوط تلفن و اینترنت
 5. اعلام فوری به سایر سازمان ها در زمان وقوع حادثه از جمله آتش نشانی، اداره گاز، اداره برق و غبره

پشتیبانی و خدمات موسسه حفاظتی مراقبتی :

1- پشتیبانی 24 ساعته از سامانه

2- پیش بینی تمام مجوز ها، تاییدیه ها و استاندارد ها

3- سامانه دارای بیمه مسئولیت مدنی می باشد که خطاهای احتمالی را پوشش خواهد داد.

4- پلیس یاران که بعنوان مجریان طرح می باشند نیز دارای بیمه مسئولیت مدنی هستند.