سامانه هوشمند

سامانه هوشمند

سامانه هوشمند، از تکنولوژی های حرفه ای برخوردار است که امکان ارسال تصاویر و ویدیوها در زمان حادثه را به پلیس می‌دهد. همچنین از نظر امنیتی نیز بسیار قوی بوده و از رمزگذاری AES-256 برای ارتباطات استفاده می‌کند.

سامانه هوشمند پیشگیری از سرقت آریا دژ، قابلیت هشدار به شماره های اضطراری از جمله آتش نشانی، امداد و نجات و اورژانس را نیز دارا می‌باشد. به کمک این سامانه دستگاه های تکنولوژیکی مانند دوربین های مداربسته، سنسورها و حسگرها به صورت هوشمند همکاری برای بهبود امنیت شهروندان خواهند داشت.

سامانه هوشمند پیشگیری از سرقت

موسسه حفاظتی مراقبتی آریا دژ ققنوس به عنوان بهترین مجموعه و اولین در ساخت و طراحی سامانه هوشمند پیشگیری از سرقت واکنش سریع در سطح کشور مطرح می باشد.

خدمات حفاظتی مراقبتی اریا دژ ققنوس، تامین نگهبان محله، ایجاد راهکارهای حفاظتی، سیستم مدیریت هوشمند ساختمانBMS، مراقبت از اماکن و ....می باشد. از جمله مهم ترین خدمات ارائه سامانه هوشمند کرج و تهران است . همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات همشهریان و ارسال نیروهای لازم برای برقراری امنیت و آرامش می باشد.

معرفی سامانه هوشمند سازی پیشگیری از سرقت

سامانه هوشمند سازی از دو بخش نرم افزار و سخت افزار تشکیل شده است. بخش سخت افزار شامل: سرور اختصاصی با پشتیبانی تیم سرور های ابری با کیفیت بالا و پشتیبانی 24 ساعته و استاندارد، سیستم مانیتورینگ، THIN-CLIENT ، تاسیسات شبکه، فایروالینگ، UPS می باشد.

معرفی سامانه هوشمند سازی

مشخصات سخت افزاری سامانه هوشمند

تیک سبز همپوشانی کلیه ماژول ها و سنسورهای استاندارد در بازار
تیک سبز پشتیبانی از استانداردهای ارتباطی 433 مگاهرتز و 315 مگاهرتز، 485- NOINC
تیک سبز سیستم هوشمند خود ایمنی و خود محافظ جهت جلوگیری از نفود و هک یا تداخل در سیستم اتصال با شبکه پشتیبان
تیک سبز امنیت کامل و غیر قابل رصد تیم ارسال پیامک
تیک سبز با توجه به عدم وابستگی زیر ساخت های تحت شبکه برای ارسال پیامک های حیاتی در زمان قطع برق غیرفعال نمی شود.
تیک سبز نکته مهم محتوای پیامک ها و شماره تلفن های کارفرمایان و .... توسط سرویس دهنده های خصوصی و نفراتشان قابل مشاهده نمی باشد.
تیک سبز سیستم طراحی شده روی نرم افزار موبایل اپلیکیشن اطلاعات را دریافت و ارسال می کند این اطلاعات شامل: پیامک، مکان یاب، اسکن محل، اتمام ماموریت، سناریو، ریموت ها.

راهکارهای سامانه هوشمند سازی

سیستم سخت افزار سامانه هوشمند

تیک سبز اولین نمونه آزمایشگاهی BMS با قابلیت های رصد (دزدگیر – GPS و قابلیت های خانه هوشمند) طراحی و ساخته شده است و تست های اولیه را با موفقیت گذرانده و آماده تولید انبوه می باشد.

تیک سبز این سیستم تمام حسگرهای موجود در بازار را پوشش می دهد.

تیک سبز BMS طراحی شده با توجه به تولید داخل در مقایسه با نوع خارجی آن ها مزیت رقابتی به لحاظ قیمت را دارد و پس از تولید میتواند بخش مهمی از کشور را از واردات بی نیاز نماید.

انواع سنسور های قابل اتصال به BMS سامانه

  •  آشکار سازهای تشخیص حرکت (PIR)

  • آشکار سازهای تشخیص حرکت (PIR+MW2)

  • سنسور شکستن پنجره GLASS BREAK DETECTOR

  •  آشکار ساز گاز

  • سنسور های خطی در فضای باز و غیره

سامانه هوشمند پیشگیری از سرقت

مشخصات نرم افزار و توانمندی های سامانه هوشمند

سامانه هوشمند آریادژ مجموعه ای یکپارچه از نرم افزار ها طراحی شده توسط متخصصان است، که در هماهنگی بین پلیس یاران و ستاد در تامین امنیت و آرامش خاطر کارفرمایان کمک شایانی میکند. از سوی دیگر با پنل های کارآمد و ساده و کاربر پسند خود به مشتریان اجازه بررسی در لحظه را می دهند.

این نرم افزارها بر پایه استاندارد های صنعتی و سیستم های بروز تحت شبکه و پیاده سازی و پشتیبانی می شوند و همواره اصل حفظ داده ها و حریم خصوصی مشتریان در آنها لحاظ شده است. جامعه هدف: سازمانهای دولتی و خصوصی، مجتمع های مسکونی ، اداری، مجتمع های تولیدی، مجتمع های صنعتی کوچک و بزرگ، اتحادیه و اصناف مختلف در بازار می باشد.

توانمندی های سامانه هوشمند

ویژگی سامانه هوشمند سازی پیشگیری از خسارت های ناشی از سرقت

  1. گزارش آنلاین وضعیت محیط کار به موسسه و کارفرما بصورت پیامک و تحت وب

  2. ارسال موقعیت مکانی محل وقوع سرقت از طریق اتاق مانیتورینگ با هدف حضور به موقع در مکان مورد نظر (کارفرما) پلیس یار و در صورت نیاز پلیس 110

  3. قابل اتصال به  همه سیستم های ضد سرقت و دزدگیر موجود در بازار و نصب در اماکن (در صورت داشتن استاندارد) و عدم اختلال در صورت قطع برق، خطوط تلفن و اینترنت

  4. اعلام فوری به سایر سازمان ها در زمان وقوع حادثه از جمله آتش نشانی، اداره گاز، اداره برق و غبره

پشتیبانی و خدمات سامانه هوشمند

پشتیبانی و خدمات سامانه هوشمند

تیک سبز پشتیبانی 24 ساعته از سامانه

تیک سبز پیش بینی تمام مجوز ها، تاییدیه ها و استاندارد ها

تیک سبز سامانه دارای بیمه مسئولیت مدنی می باشد که خطاهای احتمالی را پوشش خواهد داد.

تیک سبز پلیس یاران که بعنوان مجریان طرح می باشند نیز دارای بیمه مسئولیت مدنی هستند.

کلام آخر

پیاده سازی سیستم های مذکور در خانه هوشمند و اماکن اداری و تجاری، آسایش روانی و ذهنی افراد را فراهم می کند. در صورت عدم توجه به سیستم های امنیتی هوشمند ضرر و زیان زیادی را برای افراد به همراه خواهد داشت.

از آن جا که پیشگیری بهتر از درمان است توصیه می شود در اماکن اداری، تجاری و منازل خود سیستم سامانه هوشمند را پیاده سازی نمایید. در این راستا موسسه آریا دژ ققنوس، اولین تولید کننده و مجری سیستم های هوشمند است که می توانید برای دریافت مشاوره و خدمات با کارشناسان ما تماس بگیرید. برای دیدن پروژه ها ، اطلاعیه و  اخبار حفاظتی مراقبتی نیز می توانید به وب سایت خانه هوشمند آریا دژ ققنوس مراجعه کنید.

09125771574
026-91008081
026-32862031