مجله حفاظتی مراقبتی

خانه هوشمند در کرج

خانه هوشمند در کرج

خانه هوشمند درکرج : خانه هوشمند مدرن با استفاده از شبکه‌های ارتباطی پیشرفته و فناوری‌های هوشمند، امکان کنترل و مدیریت تمامی تجهیزات و تاسیسات آن را فراهم می‌کند. این خانه قادر است از هر نقطه در داخل یا خارج خانه تمامی ابزارها را کنترل کند و به طور مثال، می‌تواند روشنایی، گرمایش و سرمایش، نمایش پرده‌ها و سایبان‌ها، سیستم صوتی، سیستم امنیتی، سیستم برق و گاز، سیستم آبیاری و سایر وسایل خانه را به صورت دستگاه‌های هوشمند کنترل کند.

هوشمند سازی در کرج به صورتی است که شما را از نگرانی های داخل ساختمان و ویلا ها و اداره ها دور می کند. امروزه با هوشمند سازی خانه ها بسیار روند زندگی آسان تر شده است. شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن اسمارت هوم تمام خانه ی خود را کنترل کنید. مرکز هوشمند سازی موسسه حفاظتی مراقبتی آریا دژ ققنوس، مجموعه ای از خدمات متنوعی را در این زمینه در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. توانایی ارائه خدمات خانه هوشمند در تمامی حوزه های فضایی و به همراه تنوع کسب و کارها را  نیزداریم.

tel:09125771574

09125771574

هو شمند سازی ساختمان در کرج چگونه است؟

هوشمند سازی ساختمان در کرج به وسیله تیم حرفه ای کنترل انجام می شود. این فرایند شامل کدنویسی های کامپیوتری است، که برنامه نویسان با تعریف سناریوهای مختلف، سیستم ها و تجهیزات منزل را هوشمند می کنند. این اقدامات شامل تنظیم نور، تنظیم دما، تهویه هوشمند و دریافت هشدارهای اعلام نشت گاز و حریق است.

تمامی این قابلیت ها با استفاده از سنسورهای هوشمند و برنامه های از پیش تعریف شده انجام می شود. اگر قصد هوشمندسازی منزل، ادارات و… را دارید، می توانید با شماره های سایت آریا دژ تماس بگیرید و مشاوره رایگان تلفنی داشته باشید.

خانه هوشمند در کرج

مزایای داشتن خانه هوشمند در کرج

فواید اصلی داشتن خانه هوشمند در کرج عبارتند از:

تیک سبز کنترل و مدیریت از راه دور: این امکان را به ما می‌دهد که بتوانیم تمامی ابزارها را از راه دور کنترل کنیم، بدین ترتیب می‌توانیم نورها را روشن یا خاموش کنیم، دما را تنظیم کنیم یا حتی روشنایی و تمامی سیستم‌ها را خاموش کنیم.

تیک سبز صرفه جویی در مصرف انرژی: خانه هوشمند کرج اجازه می‌دهد تا براساس نیاز و شرایط مختلف، مصرف انرژی را کاهش دهد. به طور مثال، می‌توان تنظیمات روشنایی را طوری تنظیم کرد که با توجه به نور طبیعی، نورپردازی خانه بهینه شود و برق به صورت اتوماتیک روشن و خاموش شود.

تیک سبز افزایش راحتی و سهولت: هوشمند سازی ساختمان در کرج، از میزان تلاش و زمان صرف شده برای کنترل تجهیزات خانه کاسته می‌کند. به عنوان مثال، می‌توان تنظیمات مربوط به دمای خانه را برنامه ریزی کرد تا به طور اتوماتیک در طول روز تنظیم شود و نیازی به تنظیم دستی نباشد.

تیک سبز امنیت بیشتر: با استفاده از سیستم هوشمند سازی کرج، می‌توان سیستم‌های امنیتی را بهبود بخشید و اقدامات امنیتی را از راه دور کنترل کرد. به عنوان مثال، می‌توان به طور اتوماتیک درب ها را قفل کرد، یا کنترل دسترسی به خانه را مدیریت کرد.

بنابراین، موسسه آریا دژ ققنوس، با ارائه امکانات کنترل و مدیریت هوشمند تمامی تجهیزات و تاسیسات خانه، احساس راحتی، امنیت و صرفه جویی در مصارف را برای ساکنان خانه بهبود می‌بخشد.

ویژگی های خانه هوشمند در کرج

مرکز مراقبتی حفاظتی کرج آریا دژ ققنوس، مجموعه ای از خدمات متنوع در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. توانایی ارائه خدمات حفاظتی در تمامی حوزه های فضایی و به همراه تنوع کسب و کارها را داریم. این خدمات شامل ایجاد و استقرار نیروهای آماده در شهرک های صنعتی، ساختمان های تجاری و شهرک های مسکونی می شود. همچنین، قادر به طراحی و اجرای سیستم های مانیتورینگ حفاظتی مدرن و ایجاد نگهبان هوشمند، نگهبان محله و راه اندازی سامانه های هوشمند واکنش سریع هستیم. موسسه آریا دژ برای ارائه و عقد قراردادهای حفاظتی بر اساس نیازهای شما آمادگی دارد و همواره تلاش می کند تا بالاترین سطح امنیت را ارائه دهد.

با خانه هوشمند کنترل همه چیز در دستان شما می باشد. 

کاربردهای خانه هوشمند در کرج

چرا از خدمات هوشمند سازی آریا دژ استفاده کنیم؟

آریا دژ یک گروه فنی و مهندسی است که در زمینه ارائه هوشمند سازی ساختمان و سامانه هوشمند پیشگیری از سرقت آریا دژ، اولین در سطح کشوری می باشد. فروش تجهیزات و اجرای تاسیسات هوشمند سازی و امنیتی ساختمان فعالیت می‌کند. این گروه با تکیه بر کارشناسان و متخصصان مورد تایید نظام مهندسی و با مدیریت سرهنگ موسوی در استان البرز، شهر کرج تأسیس شده است. 

مزایای آریا دژ عبارتند از:

 •  ارائه خدمات تخصصی مشاوره، طراحی و اجرای تاسیسات برق و هوشمند ساختمان
 • طراحی و اجرای سیستم‌های هوشمند ساختمان طبق استاندارد های مقررات ملی ساختمان
 • استفاده همزمان از تجهیزات کابلی و بی‌سیم
 • ارائه گارانتی دو سال و خدمات پس از فروش ده سال برای تمامی محصولات و خدمات.

مزایای خانه هوشمند در کرج

چه بخشهایی از ساختمان قابلیت هوشمند سازی دارند؟

بخش‌هایی که قابلیت هوشمند سازی در یک ساختمان مسکونی دارند عبارتند از:

 1. سیستم هوشمند روشنایی: امکانات هوشمندی که به کنترل روشنایی اتاق‌ها، نور پنجره‌ها و محوطه خارجی می‌پردازند.
 2. سیستم هوشمند گرمایش و سرمایش: سامانه‌هایی برای کنترل دما، تنظیم رطوبت و بهینه سازی مصرف انرژی در سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی.
 3. سیستم هوشمند امنیت: قابلیت هوشمند سازی در زمینه‌هایی نظیر کنترل دسترسی، دوربین مداربسته، سیستم اعلام حریق و سیستم اعلام سرقت.
 4. سیستم هوشمند صوتی و تصویری: امکاناتی مانند سیستم‌های سینمای خانگی، سیستم‌های صوتی چند رومی و سیستم های صوتی ویدیو کنفرانس.
 5. سیستم هوشمند خانه هوشمند: بخش‌های هوشمند سازی شامل کنترلِ برق، اپلیکیشن موبایل برای کنترل از راه دور و وجود خودکارسازی‌ها برای کنترل لامپ‌ها، چندرسانه‌ای‌ها و سایر اجزای خانه.
 6. سیستم هوشمند آبیاری: امکاناتی مانند سیستم‌های هوشمند آبیاری باغچه‌ها و استفاده بهینه از منابع آب.
 7. سیستم هوشمند انرژی: امکاناتی برای کنترل و بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان مانند سیستم‌های خودکار روشنایی و خاموش کردن دستگاه‌های برقی.
 8. سیستم هوشمند پنجره‌ها و درها: امکاناتی مانند کنترل خودکار پنجره‌ها و درها با استفاده از حسگرها و سیستم‌های هوشمند.

به طور کلی، هر بخشی از ساختمان مسکونی که قابلیت هوشمند سازی و کنترل هوشمند دستگاه‌های آن را دارا باشد، می‌تواند به شکلی هوشمند سازی شود.

کاربردهای خدمات خانه هوشمند کرج

چرا خانه هوشمند کرج را باید انتخاب کنیم؟

بغیر از مالکان ساختمان‌ها، بسیاری از مدیران شرکت ها و ادارات به قابلیت‌های این تکنولوژی نیاز دارند و در پی استفاده از خانه هوشمند کرج می باشند. همه ما می‌دانیم که سیستم‌های سنتی به دلیل سر‌وکار داشتن با نیروی انسانی ممکن است بازدهی کمی‌ داشته باشند.

بهترین راه حل استفاده از خانه هوشمند کرج، یا به عبارتی هوشمندسازی کسب‌ و کارها می باشد. استفاده از خانه هوشمند، خطر یا بازدهی پایین را تا حد زیادی از بین خواهد برد. به طور کلی می‌توان مزایای استفاده از سیستم‌ هوشمند سازی ساختمان های کرج، چه برای خانه یا چه برای محیط‌ اداری را می‌توان به شکل زیر شرح داد:

 • امکان مدیریت از راه دور و کنترل لحظه‌ای
 • افزایش بهره‌وری تولید
 • امکان نظارت بر انرژی مصرف شده
 • شناسایی مواردی که سبب اتلاف انرژی می‌شوند
 • افزایش بازدهی و طول عمر تجهیزات و جلوگیری از هزینه‌های تعمیر اضافی
 • قابلیت استفاده از تکنولوژی یادگیری ماشینی برای بهبود خود‌نظارتی
 • حذف بسیاری از عامل‌های انسانی
 • صرفه‌جویی در هزینه‌های طولانی مدت نگهداری از یک خانه یا یک خط تولید
 • کاهش میزان خطر و اتفاقات غیره منتظره
 • قابلیت نگهداری تمام اطلاعات به صورت لحظه‌ای

لیست نامبرده می‌تواند بسیار طولانی‌تر از آنچه فکر می کنید باشد، اما در این‌جا به چند مورد از مهم‌ترین دلایل هوشمندسازی ساختمان، ادارات، ساختمان ها هم برای محیط‌های کاری، اشاره کنیم.

در کل، هوشمندسازی منزل باعث بهبود کیفیت زندگی، افزایش راحتی و امنیت ساکنین و کاهش هزینه‌ها می‌شود. این فناوری با پیشرفت هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء به مرور زمان در حال توسعه و پیشرفت است.

خدمات خانه هوشمند در کرج

موسسه آریا دژ ققنوس چه خدماتی برای خانه هوشمند کرج ارائه می دهد؟

طراحی ، تامین تجهیزات ، نظارت و اجرا و اموزش پروژه های خانه هوشمند ، bms, smart home، تنوع محصولات در رنجی وسیع برای اجرای پروژه های ساختمانی با کاربری های مسکونی ، اداری ، تجاری ، صنعتی ، بیمارستانی ، مراکز دیتا و …
ارائه راهکارهایی در زمینه های
کنترل تردد:

 1. بازدید ساختمان و مشاوره رایگان
 2. پیشگیری از سرقت و اعلام سرقت خانه هوشمند
 3. اعلام حریق و نشت گاز به همراه قطع کن اتوماتیک گاز
 4. کنترل روشنایی و سناریوهای نور پردازی
 5. کنترل تمامی تاسیسات و سیستم های گرمایشی و سرمایشی
 6. تغییر ظرفیت سرمایش و گرمایش و کنترل دمای محیط
 7.  تغییر شرایط ساختمان و تعریف سناریوهای مختلف
 8. کنترل از راه دور گوشی و تبلت و موبایل، کنترل به وسیله شبکه و وب
 9. ایجاد شبکه های در خواست کمک
 10. کنترل پرده ها، کرکره ها، کنترل وسایل برقی آشپزخانه
 11. آبیاری اتومات باغچه
 12. ارائه راهکارهای صرفه جویی انرژی و کنترل سیستم های صوتی و تصویری
 13. طراحی و ارائه قابلیتهای جدید بر اساس ایده های کارفرما

خانه هوشمند کرج

هزینه خانه هوشمند در کرج

هزینه هوشمند سازی ساختمان در کرج توسط شرکت آریا دژ موارد متنوعی را شامل می شود. هوشمند سازی ساختمان با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته، امکان بهره برداری بهتر از ساختمان و بهبود انرژی و امنیت را فراهم می کند.

برخی از خدماتی که شرکت آریا دژ در این زمینه ارائه می دهد عبارتند از: اتوماسیون ساختمان، نظارت و کنترل هوشمند، سیستم های تهویه مطبوع و گرمایشی هوشمند، روشنایی هوشمند، امنیت هوشمند و مدیریت تجهیزات الکترونیکی و خانگی. هزینه هوشمند سازی ساختمان بستگی به نوع و مدل ساختمان، قابلیت های مورد نیاز و محدودیت های فنی دارد و بنابراین صرفاً بر اساس اطلاعات ارائه شده امکان تعیین هزینه دقیق وجود ندارد. برای دریافت اطلاعات دقیقتر و تعیین هزینه هوشمند سازی ساختمان در کرج، شما می توانید با شرکت آریا دژ تماس بگیرید.

09125771574
026-91008081
026-32862031

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *