مجله حفاظتی مراقبتی

شرکت حفاظتی و مراقبتی در کرج

شرکت حفاظتی و مراقبتی در کرج

شرکت حفاظتی و مراقبتی در کرج

شرکت حفاظتی و مراقبتی آریا دژ ققنوس با تکیه بر خداوند متعال و با امیدواری به اعتماد شهروندان عزیز، هدف خود را در پیشگیری از وقوع سرقت و ارائه خدمات امنیتی مطلوب از طریق استفاده از تجربه های ارزشمند و استخدام کارکنان ارائه میدهد.

هیئت مدیره این موسسه با ارائه خدمات حفاظتی و امنیتی، مشاوره و تدوین طرح های حفاظتی منحصر به فرد، در تلاش است تا برای ماندگاری جاودانه اقدام نموده و اعتقاد دارد که تأمین امنیت و آرامش به معیارها و پارامترهای علمی بستگی دارد تا نیازهای مشتریان را برآورده سازد.

tel:09125771574

09125771574

موسسه آریا دژ ققنوس فعالیت های خود را زیر نظر مرکز انتظام پلیس پیشگیری فراجا انجام می دهد و تیم های حفاظتی با آمادگی کامل در همه نقاط حضور دارند. خدمات ارائه شده توسط این موسسه شامل حفاظت از شهرک های صنعتی و مسکونی، اماکن تجاری، مراکز اداری و دولتی و لابی من می باشد. موسسه مجوزها و تاییدیه های لازم را دریافت کرده است.

هزینه خدمات شرکت حفاظتی و مراقبتی در کرج

مفهوم شرکت حفاظتی و مراقبتی چیست؟

یک شرکت یا موسسه حفاظتی و مراقبتی و نگهبانی، شامل سازمانی غیر دولتی است که با رعایت قوانین و مقررات کشور، با اخذ مجوز از مرکز انتظام ناجا و ثبت در اداره شرکت‌ها، فعالیت و ارائه خدمات مربوط به حفاظت از اموال، سازمان‌ها و افراد را بر عهده دارد. خدمات اصلی این شرکت‌ها شامل استقرار نیروهای نگهبان در محلات مختلف و نصب و پشتیبانی سیستم‌های حفاظتی و الکترونیکی است.

نیروهای نگهبان در مجتمع‌های مسکونی، تجاری، اداری و صنعتی استقرار می‌یابند و وظیفه نگهبانی و پاسخ به هرگونه تهدید را بر عهده دارند. سیستم‌های حفاظتی و الکترونیکی شامل دوربین‌های مداربسته، سیستم‌های اعلام حریق و سیستم‌های کنترل دسترسی قرار می‌گیرند و با استفاده از تکنولوژی مدرن به افزایش امنیت محیط‌های مختلف کمک می‌کنند. شرکت‌های حفاظتی مراقبتی و نگهبانی در کرج همچنین مسئولیت پاسخگویی به مشکلات فنی سیستم‌ها را برعهده دارند.

خدمات شرکت حفاظتی و مراقبتی

مزایای شرکت حفاظتی مراقبتی کرج 

تیک سبز داشتن تیم با تجربه و توانمند

تیم بزرگی از متخصصان و کارشناسان باتجربه در حوزه امنیت و حفاظت فردی مجموعه ما وجود دارد. این تیم تخصصی ترین افراد را در این زمینه جذب کرده است. آنها تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات حفاظتی برتر در امور امنیت و حفاظت فردی انجام می دهند.

تیک سبز استفاده از تجهیزات حفاظتی و امنیتی به روز 

استفاده از تجهیزات حفاظتی و امنیتی به روز جهت انجام ماموریت ها از دیگر ویژگی های این مجموعه است.

تیک سبز همراهی شما در هر روز هفته 

ما درخدمت شما هستیم و در هر روز هفته و در تمام ساعات آماده پاسخگویی به سوالات و نیازهای شما هستیم. حتی در ایام تعطیل نیز، تلاش خواهیم کرد تا به شما خدمات رسانی داشته باشیم.

مؤسسه آریا دژ ققنوس در بین مؤسسات فعال در کرج و سطح کشوری، به عنوان مؤسسه برگزیده سال در زمینه خدمات حفاظتی مراقبتی، نگهبانی محله و سیستم BMS ساختمان مطرح شده است. مؤسسه ما اولین و بهترین مرکز ثبت سامانه هوشمند پیشگیری از سرقت سخت افزاری و نرم افزاری شناخته شده است.

مفهوم شرکت حفاظتی و مراقبتی

مزایای دریافت خدمات شرکت حفاظتی مراقبتی کرج 

  1. بیشتر شدن امنیت: موسسه حفاظتی و مراقبتی اریا دژ ققنوس در کرج  می‌تواند امنیت فیزیکی و محافظت از افراد و اموال را تضمین کرده و در نتیجه افراد و محیط‌های کاری را ایمن تر کند. 
  2. داشتن  آرامش و راحتی: حضور نیروهای حفاظتی و مراقبتی در مکان‌های عمومی و خصوصی، به مردم اطمینان می‌دهد و آن‌ها را قادر می‌سازد تا زندگی روزمره خود را با بیشترین آرامش و راحتی آغاز کنند. 
  3. جلو گیری  از جرم و سرقت: حضور نیروهای حفاظتی و مراقبتی در مکان‌های مختلف باعث پیشگیری از وقوع جرم و سرقت می‌شود و تلفات مالی و اجتماعی را کاهش می‌دهد. 
  4. رفع نگرانی‌ها: دریافت خدمات حفاظتی و مراقبتی به افراد و شرکت‌ها کمک می‌کند تا از نگرانی‌های امنیتی خود رها شوند و به آرامش بیشتری دست یابند. 
  5. ارائه خدمات اضافی: موسسه حفاظتی و مراقبتی آریا دژ انواع خدمات با ارزش افزوده دیگری مانند مانیتورینگ تصویری، کنترل دسترسی و برنامه‌های آموزشی را ارائه کند که باعث بهبود امنیت کلی می‌شود، را انجام می دهد.

انواع شرکت حفاظتی و مراقبتی

تجهیزات مورد استفاده در حفاظت فیزیکی 

تجهیزات حفاظت فیزیکی آریا دژ ققنوس امنیت و حفاظت اشخاص در جامعه را تامین می‌کند. این تجهیزات شامل اسپری و افشانه (گاز اشک آور)، شوکر، دستبند (فقط برای نگهبانان)، بی سیم، شوکر پرتابی، جلیقه ضد گلوله، سپر ضد گلوله، راهبند یا بلاکر و اسپری فلفل است.

استفاده از این تجهیزات به کاهش و پیشگیری از وقوع جرم کمک می‌کند و موثر است. محافظین  آریا دژ ققنوس با مجوز رسمی از نیروی انتظامی تجهیزات دفاع شخصی را به متقاضیان که تایید پلیس را داشته باشند، واگذار می‌کنند.

شرکت حفاظتی مراقبتی کرج

انواع خدمات شرکت حفاظتی مراقبتی در کرج؟

در استان البرز شرکت حفاظتی و مراقبتی آریادژ ققنوس، در کرج و فردیس، خدمات متنوعی ارائه می‌دهد. این خدمات عبارتند از:

۱. ایجاد و استقرار نیروهای آماده: بر اساس نیازهای مشتریان، موسسه نیروهای حرفه‌ای و آموزش‌دیده را برای حفاظت و نگهبانی در موقعیت‌های مختلف فراهم می‌کند.

۲. حفاظت و نگهبانی از شهرک‌های صنعتی: موسسه قادر است علاوه بر حفاظت و نگهبانی از ساختمان‌های تجاری، خدمات مشابه را در شهرک‌های صنعتی نیز به ارمغان آورد.

۳. حفاظت و نگهبانی از ساختمان‌های تجاری: موسسه با تجربه و تخصص لازم، حفاظت و نگهبانی از اماکنی مانند فروشگاه‌ها، ادارات، بانک‌ها و سایر مجتمع‌ها را برعهده می‌گیرد.

۴. حفاظت و نگهبانی از شهرک‌های مسکونی: برای ایجاد امنیت در شهرک‌های مسکونی، موسسه خدمات حفاظتی و نگهبانی ارائه می‌دهد.

۵. طراحی سیستم‌های مانیتورینگ حفاظتی: به همراه خدمات حفاظتی، موسسه قادر به طراحی و نصب سیستم‌های مانیتورینگ حفاظتی برای نظارت و کنترل در طول روز و شب است.

۶. سایر خدمات تحت پوشش: همچنین، موسسه سایر خدمات حفاظتی و نگهبانی از جمله نصب دوربین‌های مداربسته، مانیتورینگ آتش سوزی و اعطای مجوزهای لازم را نیز فراهم می‌کند.

7. لابی من : استخدام و تامین لابی من که عمدتاً در مکان‌های عمومی ، ساختمان‌های مسکونی ، تئاترها و سایر مکان‌های تفریحی ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی و کنترل امنیت مجالس واماکن را در بر دارد.

8. سامانه هوشمند پیشگیری از سرقت: ارائه اولین سیستم آنلاین پیشگیری از سرقت سامانه هوشمند در کرج و خدمات رسانی با راندمان بالا و سریع در این حوزه.

مزایای استفاده از شرکت حفاظتی و مراقبتی

انواع خدمات دیگر شرکت حفاظتی مراقبتی در کرج

1- مشاوره و آموزش همگانی شرکت حفاظتی مراقبتی در کرج 

مشاوره و آموزش در موسسه حفاظتی مراقبتی آریا دژ ققنوس در کرج، به ارائه خدمات حفاظتی و مراقبتی از افراد و خانواده‌ها می‌پردازد. این موسسه با تیم کارشناسان مجرب و متخصص، به ارائه راهکارهای مناسب و متناسب با نیازهای مشتریان برای حفاظت و مراقبت از آن‌ها می‌پردازد.

هدف اصلی مشاوره در این موسسه، راهنمایی و پشتیبانی افراد در بهبود کیفیت زندگی، مدیریت استرس و اضطراب، بهبود روابط خانوادگی و ارتقای رشد و شخصیت آن‌ها است.

این موسسه نیز به عنوان یک مرکز آموزشی فعالیت می‌کند و دوره‌های مختلفی در زمینه های ارتقای سلامت روان، مهارت‌های ارتباطی، مدیریت زمان و دیگر مهارت‌های مهم برای زندگی روزمره، ارائه می‌دهد.

برای دریافت مشاوره با کارشناسان مجموعه آریا دژ ققنوس در تماس باشید.

2- شرکت حفاظتی مراقبتی در کرج و تامین نگهبان محله

مجموعه آریا دژ یکی از برتربن شرکت‌هایی است، که در شهر کرج بعنوان ارائه دهنده خدمات حفاظتی مراقبتی، فعالیت می‌کند و خدمات نگهبان محله در کرج را به ساکنان این شهر ارائه می‌دهد. این خدمات شامل پاسخگویی به تماس‌های اضطراری، پیشگیری از سرقت و تخریب مال و اموال، نظارت و پیگیری افراد مشکوک و همچنین کنترل ورود و خروج از محله می‌شود.

خدمات شرکت حفاظتی مراقبتی آریا دژ با استفاده از تیمی مجرب و متعهد ارائه می‌شود، که در تمامی ساعات شبانه‌روز آماده پاسخگویی به نیازهای ساکنان محله هستند.

شرکت حفاظتی مراقبتی در کرج

بهترین شرکت حفاظتی و مراقبتی

3- شرکت حفاظتی مراقبتی در کرج و ارائه خدمات سیستم خانه هوشمند

سیستم خانه هوشمند کرج، یا همان مدیریت هوشمند BMS به معنای سیستم مدیریت از طریق نرم افزار آنلاین و در واقع یک سیستم اتوماسیون ساختمان است. که با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته، قادر است بر مدیریت و کنترل تمامی سیستم های برقی ساختمان هوشمند مانند روشنایی، گرمایش، سرمایش، امنیت، کنترل دسترسی و … با هدف بهبود کارایی و کاربردی بودن ساختمان و همچنین کاهش هزینه های مصرف انرژی فعالیت می‌کند. 

4- شرکت حفاظتی مراقبتی در کرج و ارائه خدمات لابی من

لابی من شخصی دوره دیده است که در مکان‌های عمومی، ساختمان‌های مسکونی، تئاترها و سایر مکان‌های تفریحی قرار می‌گیرد. او همچنین در ساختمان‌های اداری، آپارتمان‌ها، مشاعات ساختمان‌ها و هتل‌ها هم مشغول به کار است. وظایف او در هر محل متفاوت است، اما مهمترین وظیفه‌اش تعامل با افراد مختلف است و در هر شرایطی به خدمت آن‌ها می‌پردازد.

شرکت حفاظتی مراقبتی در کرج

شرکت حفاظتی مراقبتی در کرج و ارائه خدمات مراقبت از اماکن

مراقبت و حفاظت از اماکن یکی از خدمات مهم موسسه حفاظتی آریا دژ ققنوس است که به منظور تامین امنیت و جلوگیری از وقوع جرم و تعرض به اماکن و اموال مردم ارائه می‌شود. این خدمات تحت نظر پلیس پیشگیری فراجا ارائه می‌شود و با هدف ساماندهی و قانونمند شدن امور نگهبانی و خدمات انتظامی، نیروهای آموزش دیده و با تجربه در این زمینه استخدام می‌شوند.

هزینه دریافت خدمات از شرکت حفاظتی مراقبتی کرج 

هزینه دریافت خدمات از موسسه حفاظتی مراقبتی کرج ممکن است بسته به نوع خدماتی که ارائه می‌شود، مدت زمان استفاده و نیازهای خاص مشتریان متفاوت باشد. هزینه‌ها معمولاً بر اساس ساعت کاری افراد محاسبه می‌شود و می‌تواند شامل حقوق کارکنان، هزینه‌های مرتبط با آموزش، تجهیزات، بیمه و سایر تکالیف مالی موسسه باشد. برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد هزینه‌های مربوط به خدمات مورد نظر، با کارشناسان شرکت حفاظتی مراقبتی آریا دژ ققنوس تماس بگیرید.

برتربن شرکت حفاظتی مراقبتی در کرج

مرکز خدمات موسسه حفاظتی و مراقبتی آریا دژ، یکی از بهترین مراکز حفاظتی و مراقبتی در شهر کرج است. این مرکز با بهره‌گیری از کادری مجرب و حرفه‌ای، ارائه دهنده خدمات متنوعی در حوزه حفاظت و مراقبت از سالمت فردی و ساکنان خانه‌ها است. مرکز آریا دژ با توجه به کیفیت خدمات ارائه شده و تخصص کارکنان، محبوبیت بالایی در بین ساکنان شهر کرج  وشهرستان اطراف آن داشته و به عنوان یکی از بهترین مراکز معتبر حفاظتی و مراقبتی در نظر گرفته می شود.

09125771574
026-91008081
026-32862031

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *